پاورپوینت درس نظریه های رشد آلبرت بندورآ+2

پاورپوینت درس نظریه های رشد آلبرت بندورآ+2

 • پاورپوینت درس نظریه های رشد آلبرت بندورآ+2

  دید کلی :

  پاورپوینت درس نظریه های رشد آلبرت بندورآ+2 به تعداد 32 اسلاید مناسب اساتید و ارادئه دانشجو مختصری از زندگینامه آلبرت بندورا پیشینه ی یادگیری مشاهده ای توجیه بندورا از یادگیری مشاهده ای خود نظم دهی رفتار خودکارآمدی منابع باورهای خودکارآمدی نظریه اجتماعی – شناختی انسان به عنوان موجودی عامل سه عامل را که بر سرمشق گیری تاثیر می گذارند فرآیند یادگیری مشاهده ای رفتار کژکار قطب های جهت دهی رفتار انسان در جامعه

  توضیحات کامل :

  پاورپوینت درس نظریه های رشد آلبرت بندورآ+2

  به تعداد 32 اسلاید

  مناسب اساتید و ارادئه دانشجو

  مختصری از زندگینامه آلبرت بندورا

  پیشینه ی یادگیری مشاهده ای

  توجیه بندورا از یادگیری مشاهده ای

  خود نظم دهی رفتار

  خودکارآمدی

  منابع باورهای خودکارآمدی

  نظریه اجتماعی – شناختی

  انسان به عنوان موجودی عامل

  سه عامل را که بر سرمشق گیری تاثیر می گذارند

  فرآیند یادگیری مشاهده ای

  رفتار کژکار

  قطب های جهت دهی رفتار انسان در جامعه

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

برچسب ها: پاورپوینت,درس,نظریه,های,رشد,آلبرت,بندورآ+2,
[ جمعه 29 تير 1397 ] [ 23:47 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

پروپوزال بررسی عوامل موثر بر ترويج فرهنگ كارآفريني در دانشگاه ها

مرجع فایلهای آموزشی | پروپوزال بررسی عوامل موثر بر ترويج فرهنگ كارآفريني در دانشگاه ها

 • مرجع فایلهای آموزشی | پروپوزال بررسی عوامل موثر بر ترويج فرهنگ كارآفريني در دانشگاه ها

  دسته بندي : علوم انسانی » مدیریت

  توضیحات:

  پروپوزال آماده پایان نامه رشته مدیریت با موضوع بررسی عوامل موثر بر ترويج فرهنگ كارآفريني در دانشگاه ها از ديدگاه دانشجويان، در قالب فایل word و در حجم 17 صفحه.

  بخشی از بیان مساله:

  كارآفريني يك شغل نيست ، بلكه فراتر از آن يك سبك زندگي يا يك فرهنگ است كه همواره همراه كارآفرين است و بر تمام شئونات زندگي او از جهان بيني و ايدئولوژي و انتخاب دين وي گرفته تا انتخاب همسر، شغل، حرفه و روش انجام كارهايش تأثير مي گذارد.  بنابراين كارآفرينان به سبك خاصي زندگي مي كنند، با عينك خاصي به جهان نگاه مي كنند و به روش خاصي با مسائل ، مشكلات و پديده ها برخورد مي كنند آنها يك زندگي كارآفرينانه دارند كه ممكن است …

  فهرست مطالب:

  بیان مساله

  اهميت و ضرورت تحقيق

  سوابق مربوطه

  اهداف پژوهش

  فرضيه هاي پژوهش

  تعاريف نظري و عملياتي مفاهيم

  تعریف عملیاتی

  تعريف و تعيين جامعه 

  نمونه و روش نمونه‌گيري

  نوع پژوهش و طرح تحقيق 

  ابزار تحقيق

  روش تحليل داده‌ها و روشهاي آماري

  منابع

  دسته بندی: علوم انسانی » مدیریت

  تعداد مشاهده:
  1105
  مشاهده

  فرمت فایل دانلودی:.doc

  فرمت فایل اصلی: doc

  تعداد صفحات: 17

  حجم فایل:283
  کیلوبایت

  • راهنمای استفاده:
   مناسب برای دانشجویان رشته و علاقه مندان رشته مدیریت

  • محتوای فایل دانلودی:

   فایل word و قابل ویرایش

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

برچسب ها: پروپوزال,بررسی,عوامل,موثر,بر,ترویج,فرهنگ,كارآفرینی,در,دانشگاه,ها,
[ چهارشنبه 27 تير 1397 ] [ 8:25 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

دانلود مقاله ترجمه شده ارزیابی تاخیر در سیستم های اتوماسیون شبکه با الگوریتم ژنتیک

دانلود مقاله ترجمه شده ارزیابی تاخیر در سیستم های اتوماسیون شبکه با الگوریتم ژنتیک

 • دانلود مقاله ترجمه شده ارزیابی تاخیر در سیستم های اتوماسیون شبکه با الگوریتم ژنتیک
  دانلود مقاله ترجمه شده ارزیابی تاخیر در سیستم های اتوماسیون شبکه با الگوریتم ژنتیکدسته: کامپیوتر و IT
  بازدید: 11 بار
  فرمت فایل: pdf
  حجم فایل: 570 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 19

  الگوریتم ژنتیک برای سنجش تاخیر در سیستم های اتوماسیون شبکه ای

  قیمت فایل فقط 5,000 تومان

  خرید

  فایل دانلودی فقط شامل فایل ترجمه شده با پسوند pdf بوده و فایل انگلیسی در آن موجود نمی باشد.

  بخشی از ترجمه فارسی مقاله:

  مقدمه
  سیستم های فیلدباس به صورت موفقیت آمیزی در اتوماسیون صنعتی به کار رفته و اطمینانی در باب الزامات زمانی و امنیت دستگاه ها فراهم آورده است. امروزه استفاده از یک تکنولوژی ارتباطاتی یکسان در درجات مختلف سازمان های صنعتی، مدیریت و اتوماسیون رایج است. راه حلی که از چنین ادغام عمودی حمایت می کند باید قادر باشد عملکرد بالایی در درجات بالاتر و نیز زمان واکنش کوتاه تر و دقیق تری در درجه ی میدانی فراهم کند. راه حل های اترنت که در ابتدا برای شبکه های اداری به کار گرفته شدند، را می توان نسل جدیدی از فیلدباس ها برشمرد. در حال حاضر، بسیاری از تولیدکنندگان و اتحادیه ها استاندارد اترنت مختص به خود را دارند (نیومن، 2007). هر راه حل با پروتکل خاص برای یک کارکرد خاص مناسب است. یک پروتکل خدمتگزار مشتری مانند مودباس در اترنت، که حتی برای کارکردهای زمانی محدود مانند کنترل حرکت مناسب نیست، ساده بوده و راه حل معقولی برای بسیاری از سیستم های کنترل صنعتی محسوب می شود. در واقع این راه حل کالا با اترنت استاندارد همخوانی دارد. بنابراین ادغام عمودی به راحتی قابل دستیابی ست. بدین ترتیب کارکردهای درجات بالا مانند عیب شناسی و مدیریت دستگاه به راحتی اجرایی می شوند. متاسفانه با چنین پروتکلی هیچ ابزار زمان بندی برای تاخیرات در دسترس نبوده و تاخیرات متفاوت ممکن است به دلیل صبر برای منابع یا همزمان سازی رخ می دهند. بنابراین سنجش عملکردهای زمانی مانند زمان واکنش پیچیده بوده و بررسی هایی که به این مسئله می پردازند بسیار کمیاب می باشند. روش های موجود اغلب مطالعات سیستم های خاص بر اساس بررسی مدل می باشند (گریفندر و فری، 2007، ویچ و همکاران، 2006، روئل و همکاران، 2009) که دچار مسئله ی انفجار فضای حالت می باشد. روش دیگر بر اساس شبیه سازی شبکه های پتری رنگی درجات بالاست (مارسال و همکاران، 2006، زیتسوف، 2004). این روش بر اساس زمان بوده و به آن بستگی دارد. بعلاوه تحلیلی یا دلیل رسمی در باب ظرفیت رفع بدترین سناریوهای مرتبط با بدترین تاخیرات ارائه نمی دهد. نهایتا یک روش تجربی با استفاده از آنالیزور شبکه ی منطقی در زمینه ی اندازه گیری تاخیرات در مطالعه ی دنیس و همکاران (2007) ارائه شده است. بنابراین هدف مقاله ی کنونی ارائه ی روشی مناسب برای ارزیابی کران های بالای تاخیرات پیوسته در سیستم های اتوماسیون شبکه ای گزینش بسته ای خدمتگزار مشتری می باشد. در حالی که یک دلیل در زمینه ی ظرفیت روش برای ارزیابی بدترین تاخیرات ارائه شده است، یک الگوریتم برای دستیابی سریع تر نیز معرفی خواهیم کرد.
  مابقی این مقاله بدین ترتیب سامان دهی شده است. بخش دوم شرایط بررسی و انگیزه های ما برای ابداع روش برای سنجش تاخیرات پیوسته را توضیح خواهد داد. بعد از آن دو الگوریتم برای تعیین بدترین تاخیرات در بخش سوم ارائه می شوند: یک الگوریتم جامع در بخش 3.1 و یک الگوریتم ژنتیک در بخش 3.2. یک مطالعه ی موردی نیز برای مقایسه ی این دو در بخش چهارم آمده است. نهایتا در بخش پنجم نتیجه گیری خواهیم کرد.
  2. سیستم های خدمتگزار مشتری در اترنت گزینه شده
  ساختار اتوماسیون مورد مطالعه بر اساس پروتکل خدمتگزار مشتری عمل می کند. این ساختار عمدتا از PLCs (کنترلرهای منطقی قابل برنامه ریزی)، RIOMs (مدول های خروجی ورودی از راه دور) و یک شبکه ی اترنت گزینه شده تشکیل شده است که ارتباط بین تمامی عناصر را فراهم می کند (شکل 1).
  PLC (مشتری ها) به صورت دوره ای درخواست هایی به RIOMs (سرورها) فرستاده و منتظر پاسخ می شوند. وقتی یک RIOM یک درخواست دریافت می کند آن را در صف قرار میدهد تا بر اساس سیاست گذاری FIFO به تمامی درخواست ها پاسخ دهد. یک درخواست اساسا برای کسب اطلاعات از تاسیسات (به عنوان مثال آیا آب به بالاترین درجه ی خود رسیده است؟) یا برای ارائه ی دستورات (به عنوان مثال بستن والو) و یا ترکیبی از این دو می باشد. معیار اصلی برای عملکرد زمانی چنین سیستمی وقوع یک پدیده در تاسیسات (به عنوان مثال آب به بیشترین حد ود رسیده است) و یا پدیداری یک پیامد دستوری کنترل کننده ی تاسیسات تحت کنترل (مانند بسته شدن والو) می باشد. زمان واکنش را می توان به عنوان تاخیر واکنشی سیستم اتوماسیون تعریف کرد.
  در واقع سنجش زمان واکنش این سیستم ها بسیار فریبنده ست. تاخیرات متفاوت ناشی از عدم همزمان سازی عناصر، منابع مشترک و البته تاخیرات داخلی (پردازش) باید در نظر گرفته شوند.
  در مطالعه ی ادداد و همکاران (2010) یک روش تحلیلی برای سنجش این زمان واکنش ابداع کردیم. در نهایت یک فرمول برای بالاترین کران زمان واکنش بدست می آید. واضح است که تاخیراتی که آنها را تاخیرات شبکه ای پیوسته می نامیم (فقط تاخیراتی که در سوییچ ها تجربه می شوند) در این فرمول شامل شده اند. یک تاخیر معمول پیوسته زمان عبور درخواست از سوییچ ها، از زمان تولید توسط PLC تا زمان دریافت آن توسط RIOM می باشد. بنابراین برای ارزیابی کران بالای زمان واکنش کران های بالای این تاخیات پیوسته مورد نیاز است. می توان چنین پنداشت که روش های موجود مانند روش شناخته شده ی محاسبات شبکه ای (کروز، 1991، لو بودک و تیران، 2004، جرجز و همکاران، 2005) یا روش های بدترین موارد (فان و همکاران، 2008، لی و لی، 2002) را می توان برای این اهداف به کار گرفت. متاسفانه در مورد گزینش بسته ای انتخاب شده در ترکیب با الگوی خدمتگزار کشتری این مسئله چندان واضح نیست. در واقع استقلال جریان های مورد نظر روش های قبلی به تایید درنیامده است. برای مثال یک RIOM تنها یک درخواست دریافت شده را پاسخ می دهد و بنابراین یک درخواست و پاسخ آن نمی توانند به صورت همزمان در سیستم وجود داشته باشند. علاوه بر این مسئله، فرمول مورد نظر به کران های بالای تاخیرات پیوسته بسیار حساس است. در واقع یک بیش برآورد ناچیز از این تاخیرات می تواند به بیش برآورد عظیمی از کران بالاتر زمان واکنش منجر شود. در نتیجه کیفیت کنترل در این سیستم های اتوماسیون به شدت نادیده گرفته می شوند زیرا پیوند قانون کنترل عمدتا بر اساس ارزیابی کران بالاتر می باشد (ادداد و عماری، 2008). بدین ترتیب روش مناسب برای سنجش تاخیرات پیوسته در این سیستم ها باید تحت بررسی قرار گیرد. این مهم هدف بخش بعدی می باشد.

  قیمت فایل فقط 5,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات , شبکه های کامپیوتری , هوش مصنوعی و مهندسی الگوریتم ها و محاسبات , الگوریتم ژنتیک برای سنجش تاخیر در سیستم های اتوماسیون شبکه ای

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

برچسب ها: دانلود,مقاله,ترجمه,شده,ارزیابی,تاخیر,در,سیستم,های,اتوماسیون,شبکه,با,الگوریتم,ژنتیک,
[ يکشنبه 24 تير 1397 ] [ 10:44 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

پاورپوینت اصول برنامه ریزی و تمرین

مرجع فایلهای آموزشی | پاورپوینت اصول برنامه ریزی و تمرین

 • مرجع فایلهای آموزشی | پاورپوینت اصول برنامه ریزی و تمرین

  پاورپوینت اصول برنامه ریزی و تمرین


  پاورپوینت اصول برنامه ریزی و تمرین
  دسته: تربیت بدنی
  بازدید: 1 بار

  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 2150 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 84

  اهمیت و ضرورت طراحی تمرین
  1کلید موفقیت است
  2از پشتوانه علمی برخوردار است
  3کارائی برنامه را بالا می برد
  4اثر شانس و تصادف را کم می کند
  5به واکنشهای فیزیو لوژیکی و روانی ورزشکار توجه می کند
  6به تسهیلات،تجهیزات و امکانات توجه می کند
  7به پیشرفت ورزشکار توجه می کند
  1 هدف تمرین(تمرین به منظور سلامتی یا قهرمانی)
  2 آستانه تمرین(حداقل تمرین برای س

  قیمت فایل فقط 17,000 تومان

  خرید

  پاورپوینت اصول برنامه ریزی و تمرین

  عوامل موثر بر میزان کاهش اجرا

  – طول دوره ی بی تمرینی :

   2هفته بی تمرینی 6- 4 درصد كاهش در Vo2 maxرا درپی دارد.

  – نوع فعالیت :

   اثر بی تمرینی بر استقامت عضلانی و قلبی تنفسی بیش از عوامل بی هوازی است.

  – تکنیک روش اجرای صحیح یک مهارت است. – استیل ویژگی های فردی در اجرای یک مهارت است .

  – تکنیک خوب ضامن کارآیی بالاست.

  – سابقه ی تمرین :

   در افراد تمرین کرده حتی پس از 3 ماه بی تمرینی قدرت هنوز بالاتر از سطوح پیش از تمرین است.

  – طول مدت تمرین پیش از بی تمرینی

  – نوع عضلات درگیر در تمرین

  – مهم ترین بخش تمرین است

  – هدف :

  * افزایش قابلیت های فیزیولوژیکی – مانند توسعه دستگاه قلبی تنفسی  و توسعه دستگاه عصبی

  * افزایش توانایی های زیست حرکتی – مانند قدرت ، سرعت ، استقامت ، هماهنگی و انعطاف پذیری

  قیمت فایل فقط 17,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : اصول برنامه ریزی و تمرین , ورزش , Principles of Planning and Exercise , اصول برنامه ریزی , پاورپوینت اصول برنامه ریزی و تمرین

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

 

فروش ویژه ست تی شرت مردانه و زنانه Romantic

 

 
ست تی شرت مردانه و زنانه Romantic، مناسب زوج های خاص پوش. طراحی فوق العاده شیک و به روز...

 

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 49000 تومان

برچسب ها: پاورپوینت,اصول,برنامه,ریزی,و,تمرین,
[ پنجشنبه 21 تير 1397 ] [ 23:08 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

دانلود آزمایش واکنشهای استخلافی نوکلئوفیلی شیمی آلی

دانلود آزمایش واکنشهای استخلافی نوکلئوفیلی شیمی آلی

 • دانلود آزمایش واکنشهای استخلافی نوکلئوفیلی شیمی آلی

  دانلود آزمایش واکنشهای استخلافی نوکلئوفیلی شیمی آلی

  نام آزمایش واکنشهای استخلافی نوکلئوفیلی
  هدف آزمایش سنتزترسیوبوتیل کلراید
  تئوری آزمایش
  دسته بندی شیمی
  فرمت فایل doc
  حجم فایل 125 کیلو بایت
  تعداد صفحات فایل 13

  نام آزمایش: واکنشهای استخلافی نوکلئوفیلی

  هدف آزمایش: سنتزترسیوبوتیل کلراید

  تئوری آزمایش:

  انواع واکنش های آلی

  معمولا واکنش بین مواد آلی را بنا به نوع ومراحل انجام آن (مکانیسم)می توان طبقه بندی کرد .

  آ : ازنظر نوع ، واکنش ها به دسته های زیر تقسیم می شوند .

  1- افزایشی : دو یا چند مولکول باهم مولکول واحدی را می سازند. لازمه این واکنش دارا بودن پیوند پای است .

  2- حذفی:(e1,e2): با ایجاد حلقه و یا پیوند پای ، مولکولی ازیک مولکولی دیگر جدا می شود

  3-جانشینی :

  عاملی ( استخلاف) جانشین گونه ایی دیگر ، دریک مولکول می شود .

  4- نوع آرایی : دریک مولکول گونه ایی جای خودرا تغییر می دهد.

  5-تخریبی : واکنش های شدیدی که ساختار مولکول درهم می ریزد. ( نظیر واکنش گاز فلوئور بامتان)

  ب: ازنظر مکانیسم ونوع واکنشگر ، به صورت های زیر واکنش هارا تقسیم بندی می کنند .

  (واکنشگرماده ای است که به عنوان منبع تولید یون یارادیکال آزاد عمل می کند واین گونه ها معمولا اجزای حمله کننده به سوبسترا درواکنش هستند. )

  1- رادیکالی : واکنشگر دارای اوربیتال فرد است .

  2- الکتروندوستی ( الکتروفیلی ) : واکنشگر اسید لوئیس می باشد .

  3- هسته دوستی ( نوکلئوفیلی ) : واکنشگرباز لوئیس می باشد.

  اکنون به چند نمونه از واکنش ها، که بین مواد آلی انجام می شود توجه نمایید.

  واکنش جانشینی نوکلئوفیلی(SN1):

  A : استخلاف هسته دوستی دومولکولی ( SN2) :

  واکنشی که طی آن هسته دوستی جانشین هسته دوست دیگر می شود. دراین سازوکار واکنشگر از پشت گروه هسته گریز( عامل ترک کننده ) به سوبسترا ( ترکیب مورد آزمایش) حمله می کند. که باعث وارون سازی پیکر مولکول درموضع واکنش می شود.

  این واکنش ازنظر سینیتکی نسبت به هردوجزئ سوبسترا و واکنشگر از مرتبه اول ودرمجموع ازمرتبه ی دوم است.

  واکنش جانشینی نوکلئوفیلی یکی از مهمترین واکنشهای شیمی آلی است که بسیاری از ترکیبات آلی مهم ، با این روش سنتز می‌شوند. جانشینی نوکلئوفیلی ، ابزار کار در سنتز شیمی آلی است و هرگاه که موضوع تعویض یک گروه عاملی با گروه عاملی دیگر مطرح شود، از این روش استفاده می‌شود. این واکنش جزو واکنشهای گسست ناجور است، یعنی در اثر شکستن یا تشکیل پیوند ، جفت الکترون ، روی یکی از اجزا است. این واکنش ، در محلول انجام می‌شود و حلال نقش مهمی در انجام آن دارد و با توجه به ساختار واکنش دهنده‌ها از طریق دو مکانیسم پیش می‌رود

  دانلود آزمایش واکنشهای استخلافی نوکلئوفیلی شیمی آلی

  نام آزمایش: واکنشهای استخلافی نوکلئوفیلی. هدف آزمایش: سنتزترسیوبوتیل کلراید. تئوری آزمایش: انواع واکنش های آلی. معمولا واکنش بین مواد آلی را بنا به نوع …
  گزارش کار واکنش های SN1 و SN2 – دانلود رایگان

  نگاه اجمالی واکنش جانشینی نوکلئوفیلی یکی از مهمترین واکنشهای شیمی … جانشینی نوکلئوفیلی ، ابزار کار در سنتز شیمی آلی است و هرگاه که … گزارش کار SN1 و …
  دانلود فایل آزمایشگاه شیمی آلی, آزمایش واکنشهای استخلافی …

  18 نوامبر 2017 … نام آزمایش: واکنشهای استخلافی نوکلئوفیلی هدف آزمایش: سنتزترسیوبوتیل کلراید تئوری آزمایش: انواع واکنش های آلی معمولا واکنش بین مواد آلی را …
  تهیه ترت- بوتیل کلراید – گزارش کار

  تعداد بسیاری از واکنش های آلی دربردارنده واکنش های استخلافی می باشند که طی یک گروه … این واکنش ها می توانند از طریق دو مکانیسم SN1 (استخلافی نوکلئوفیلی یک … ترت بوتیل کلراید (Tert butyl-chloride) با فرمول شیمیایی C4H9CL یک …
  واکنش جانشینی هسته دوستی (نوکلئوفیلی) – شیمی کاربردی

  واکنش جانشینی نوکلئوفیلی یکی از مهمترین واکنشهای شیمی آلی است که … Viewer قابل مشاهده نمی باشد حتما قبل از دانلود نمونه سوال زیر این نرم افزار را دانلود کنید. … در یک لوله آزمایش خشک به ابعاد 150 * 18 میلی متری 1 گرم بنزوفنون ریخته و آنرا …

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

برچسب ها: دانلود,آزمایش,واکنشهای,استخلافی,نوکلئوفیلی,شیمی,آلی,
[ پنجشنبه 14 تير 1397 ] [ 9:30 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

انتخاب سریع تمام یک جمله در آفیس ورد

انتخاب سریع تمام یک جمله در آفیس ورد

 • انتخاب سریع تمام یک جمله در آفیس ورد

  مایکروسافت آفیس ورد محبوبترین نرم‌افزار واژه‌پرداز در بین کاربران است. همانند نرم‌افزارهای دیگر مایکروسافت، آفیس ورد هم دارای صد‌ها کلید میانبر برای سرعت بخشیدن به عملیات‌های واژه‌پردازی در ورد است.

  هنگام کار کردن با یک داکیومنت در ورد شاید بخواهید تمام یک جمله را با هم پاک کنید. شما این کار را چگونه انجام خواهید داد؟ احتمالاً همه جمله را با موس انتخاب می‌کنید و بر روی دکمه delete کلیک می‌کنید.

  انتخاب سریع تمام یک جمله در آفیس ورد

  بیشتر کاربران کامپیوتر از ماوس برای انتخاب تمام یک جمله استفاده می‌کنند. کاربرانی که ترجیح می‌دهند از کلیدهای میانبر استفاده کنند، کلید شیفت را نگه می‌دارند و سپس با کلیدهای جهت‌دار چپ و راست تمام جمله را انتخاب می‌کنند. هر دو این روش‌ها در بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. اما این روشها به شما اجازه انتخاب سریع یک جمله را نمی‌دهند، مخصوصاً هنگامی که جملات شما بسیار طولانی باشد.

  برای انتخاب یک جمله کامل در برنامه ورد راه بسیار بهتری وجود دارد. با این روش باید هم از موس استفاده کنید و هم از کیبورد، اما کار را بسیار سریعتر انجام می‌دهد.

  انتخاب سریع تمام یک جمله در آفیس ورد

  برای انتخاب یک جمله کامل در برنامه آفیس ورد، کلید Ctrl را نگه دارید، سپس نشانگر موس را بر روی جمله‌ای که می‌خواهید انتخاب کنید برده و بر روی جمله با موس کلیک کنید تا تمام جمله انتخاب شود.

  شما می‌توانید هم از کلید Ctrl در سمت چپ و هم سمت راست استفاده کنید. اما باید تا موقع کلیک کردن روی جمله کلید Ctrl را نگه‌ داشته باشید.

  این روش بر روی آفیس ۳۶۵ و آفیس ۲۰۱۶ با موفقیت آزمایش شده است و معلوم نیست که آیا این روش برای آفیس‌های ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۰ و ورژن‌های قبلی هم کار کند. همچنین معلوم نیست که آیا این روش بر روی کامپیوترهای مک نیز کار کند.

  لطفا در قسمت نظرات، تجربیات خود را بنویسید که آیا در آفیس شما این روش کار می‌کند یا نه.

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

برچسب ها: انتخاب,سریع,تمام,یک,جمله,در,آفیس,ورد,
[ سه شنبه 12 تير 1397 ] [ 17:07 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

استراتژی مکانیابی پارك - سوار در شبکه خطوط مترو

استراتژی مکانیابی پارك - سوار در شبکه خطوط مترو

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

برچسب ها: استراتژی,مکانیابی,پارك,-,سوار,در,شبکه,خطوط,مترو,
[ شنبه 9 تير 1397 ] [ 10:20 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

دانلود XYplorer 19.00.0200 – نرم افزار جایگزین ویندوز اکسپلورر

دانلود XYplorer 19.00.0200 – نرم افزار جایگزین ویندوز اکسپلورر

 • دانلود XYplorer 19.00.0200 – نرم افزار جایگزین ویندوز اکسپلورر

  دانلود XYplorer از معروف ترین برنامه ها به منظور جایگزینی با اکسپلورر معروف ویندوز می باشد که گزینه های بیشتر و کابردی تری را نیز شامل می شود. امکان دسترسی به تاریخ آخرین دسترسی ها و همچنین صفحات مختلف پوشه ها و فایل ها از ویژگی های این برنامه می باشد. می توانید دایرکتوری های درختی درایو ها را مشاهده کرده و حتی گزارش کاملی از اطلاعات رد و بدل شده دریافت نمایید.

  نرم افزار XYplorer در واقع یک مرورگر سیستم و یک جایگزین کامل برای اکسپلورر ویندوز می باشد که با داشتن امکانات گسترده و حرفه ای تر بیشتر نیاز ها و انتظارات شما را رفع می کند. لازم است که بدانید اکسپلورر قلب ویندوز شماست. این نرم افزار قابلیت نشان دادن زمان ساخته شدن، آخرین زمان دسترسی و لیست کامل مشخصه ها را دارد. این نرم افزار انجام کارهای روزانه با ویندوز را برایتان جذاب می کند. این نرم افزار قابلیت های جالب و کاربردی ای چون کار پنجره ها در تب های مختلف (مانند مرورگر اینترنت)، موتور جستجوی قدرتمند و پر سرعت فایل ها، مشاهده سریع عکس ها و فایل های صوتی و تصویری، دسته بندی فولدر ها با دادن افکت های متنوع به آن ها و … را به ویندوز شما اضافه می کند.

  دانلود-XYplorer

  XYplorer-اسکرین-شات  XYplorer-اسکرین-شات  XYplorer-اسکرین-شات

  XYplorer is an Advanced File System Explorer targeting everybody who is looking for a real alternative to the Windows Explorer. It has the following features: Created Date, Last Accessed Date and Attributes are shown right in the file list. Extended file find supporting NT-only features, and including binary string search. Multiple location search (find files in all selected directories). Generates various sorts of file system reports (to clipboard, file, and printer – we are talking about one-click directory print-outs here). Export extended file informations of whole directories (or even directory trees) to CSV-formatted files. [Column Width Auto-Adjustment.

  سیستم مورد نیاز

  Windows 10, 10 Server, 8.1, 8, Server 2012, 7, Server 2008, Vista, XP, Server 2003; 32-bit and 64-bit versions.

  ۱- بعد از نصب، نرم افزار را اجرا کنید.

  ۲- از منوی Help گزینه unlock Trail version را انتخاب کنید.

  ۳- با استفاده از سریال ایجاد شده توسط Keygen موجود در پوشه KeyGen نرم افزار را فعال سازی کنید.

  رزرو مکان تبلیغاتی

  اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

برچسب ها: دانلود,XYplorer,19.00.0200,,نرم,افزار,جایگزین,ویندوز,اکسپلورر,
[ جمعه 8 تير 1397 ] [ 8:58 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

حل مشکل اکانت گوگل SM-A320FD بدون نیاز به باکس دراندروید 6

حل مشکل اکانت گوگل SM-A320FD بدون نیاز به باکس دراندروید 6

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

برچسب ها: حل,مشکل,اکانت,گوگل,SM-A320FD,بدون,نیاز,به,باکس,دراندروید,6,
[ پنجشنبه 7 تير 1397 ] [ 23:28 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 ... 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد